Tanie Koszulki piłkarskie Andreas Pereira stał na półmetku pod nocnymi

Tanie Koszulki piłkarskie Andreas Pereira stał na półmetku pod nocnymi światłami na Camp Nou. 82 914 kibiców, największy, przed jakim kiedykolwiek grał, obserwował, jak ustawił się w kolejce do Lionela Messiego przed rozpoczęciem meczu.

Dwudziestoletni młodzieniec Manchesteru United jest wypożyczony na sezon do klubu Primera Liga w Granadzie. Są bez zwycięstwa i na dole tabeli. W sobotę na Camp Nou spodziewano się rzezi, ale Granada broniła się dobrze i była jak dotąd jedyną drużyną, która w pierwszej połowie tego sezonu utrzymała Bar bez bramek u siebie. Gol po przerwie Rafinhy skazał Andaluzyjczyków na kolejną porażkę, ale Pereira spisał się dobrze. Wykonał zwrot podobny do Cruyffa, aby ominąć Denisa Suareza w pierwszej połowie.

Aby jego kariera mogła się rozwijać, Pereira potrzebował minut rywalizacji w piłce nożnej. Zadebiutował w United w niesławnej porażce 4: 0 z MK Dons dwa lata temu i wraz z Jamesem Wilsonem i Adnanem Januzajem jest jedynym zawodnikiem z pola tego wieczoru, który wciąż jest związany z klubem. Wystąpił w 13 meczach United, ale nie trafił do drużyny Jose Mourinho w pierwszych trzech meczach sezonu, zanim przeniósł się do Andaluzji.

„Przyjechałem do Hiszpanii, aby grać i mieć więcej czasu na boisku” – powiedział MEN po sobotnim meczu.

„Podoba mi się to. Granada to piękne miasto i koszulka realu madryt z własnym nadrukiem odwiedziłem pałac Alhambra. Jedzenie jest dobre, lubię paellę. Dobrze jest też bawić się w Hiszpanii. Gra na Camp Nou była wspaniałym doświadczeniem ”.