Strój piłkarski dla niemowlaków Cristiano Ronaldo był u szczytu swojej

Strój piłkarski dla niemowlaków Cristiano Ronaldo był u szczytu swojej świetności, gdy Juventus przypieczętował dramatyczny powrót do Atletico Madryt w ich ostatnich 16 meczach w Lidze Mistrzów. Atletico było faworytem do awansu do ćwierćfinału po wygraniu pierwszego meczu 2: 0, ale Ronaldo dał mu A: mecz w Turynie, gdy Juventus odrobił straty po dwóch bramkach.

Portugalski supergwiazda strzelił swojego pierwszego gola po 27 minutach, kiedy górował nad Juanfranem, a następnie zdobył kolejny strzał głową w kilka minut w drugiej połowie. Linker: Ronaldo to najlepszy strzał głową w piłce, jaką widziałem Ronaldo powiedział, że zdobędzie gola. hat-tricka przed Juve v Atletico Juventus 3: 0 Atletico Madryt, a 34-latek wybił zwycięzcę z rzutu karnego na pięć minut przed końcem. Diego Simeone wywołał zamieszanie w pierwszym meczu, kiedy dość namiętnie świętował pierwszą bramkę swojej drużyny. Zrobił uroczystość „ cojones ” po tym, jak Jose Gimenez dał swojej drużynie prowadzenie. Zobacz to poniżej: Simeone został później ukarany grzywną w wysokości 20 000 euro za uroczystość, a Ronaldo postanowił kpić z Argentyńczyka po tym, jak strzelił zwycięzcę w Turynie, tak jak zrobił swoje Obejrzyj to poniżej: A w tym samym filmie … Ronaldo może patrzeć na grzywnę za swoje czyny, ale nie będzie go to obchodziło. poza.

Cristiano Ronaldo jest najlepszy na świecie, potrafi wystawiać te występy podczas wielkich wieczorów ”- powiedział Argentyńczyk w Mirror.„ Zobaczył, jak to zrobiłem w Wanda Metropolitano i, tak jak ja, próbował pokazać jego charakter. ”Ronaldo nalegał po meczu, że jego występ przeciwko Atletico pokazał, dlaczego Juventus go sprowadził.

To musiała być wyjątkowa noc i to nie tylko ze względu na gole, ale także dla zespołu i ich niesamowitego nastawienia ”- powiedział Ronaldo Sky Sport Italia podczas Evening Standard.„ To jest mentalność, której potrzebujesz w Lidze Mistrzów i jesteśmy na dobrej drodze.

Właśnie dlatego Juve przywiozło mnie, bym pomagał w takie magiczne noce. Atleti strój bramkarski dla dzieci de gea to naprawdę trudna drużyna, ale my też jesteśmy silni i udowodniliśmy, że zasłużyliśmy na awans.

Jest za wcześnie, aby rozmawiać o finale, zróbmy to krok po kroku ”.