koszulki piłkarskie dla dzieci Po swojej bramce w wygranym 4:2 meczu Barcelony

koszulki piłkarskie dla dzieci Po swojej bramce w wygranym 4:2 meczu Barcelony z Walencją w niedzielny wieczór, Lionel Messi strzelił 40 goli we wszystkich rozgrywkach w ósmym sezonie z rzędu. niezwykłe osiągnięcie prawdopodobnie największego piłkarza w historii. Ostatni sezon Messi nie strzelił 40 goli podczas kampanii 2008-09. W tym roku nadal strzelił 38 bramek w 51 meczach i wygrał pierwszą z pięciu nagród Złotej Piłki.

Pierwszy mecz Messiego z Valencią pochodził z rzutu karnego w 45. minucie. To był jego 40. gol w tym sezonie. Następnie zdobył bramkę dla Barcelony 3:2 siedem minut po przerwie, zanim Andre Gomes zdobył trzy punkty na krótko przed zakończeniem meczu. Wideo: Co zrobił Alves po strzeleniu gola przez Messiego przeciwko niemu Dziś pojawił się wspaniały materiał uchwycony przez kamerę za jedną z bramek, pokazujący, jak Messi wykonuje rzut karny pokonując bramkarza Valencii Diego Alvesa.

Po schowaniu do domu swojego rzutu karnego, Messi świętuje z resztą kolegów z drużyny.

Następnie wraca do swojej połowy, zanim przykuwa wzrok Alvesa i obaj gracze klepają się w dłonie.

Cóż za wspaniały przykład sportowej rywalizacji. Alves robi to samo z Neymarem, który tego wieczoru asystował Barçy przy dwóch golach. Obejrzyj nagranie tutaj… Alves jest specjalistą od rzutów karnych. rzutach karnych. We wrześniu ujawniono, że reprezentant Brazylii uratował ponad połowę rzutów karnych, przed którymi stanął, w tym rzuty karne od Cristiano Ronaldo, Diego Costy i Messiego.

Nie udało mu się pokrzyżować plany Messiemu w niedzielę, ale nadal okazał wdzięk i pokorę, by pogratulować swojemu przeciwnikowi. Luis Enrique i Pique pozdrawiają MessiegoPowrót do Messiego, a Luis Enrique był pełen pochwał dla gwiazdy swojej drużyny po swoim ostatnim wyczynie. To niesamowite, jest zepsuty każdy rekord i będzie nadal pobijać więcej” – cytuje odchodzącego trenera Barcelony Sky Sports. „Jak cudownie jest cieszyć się Messim, nikt nie może dotknąć jego liczb, nikt nie może zrobić tego, co zrobił poza nim. Będziemy za nim tęsknić, kiedy odejdzie”.

Gerard Pique dodał: „Jest najlepszy wszechczasów i przyzwyczailiśmy się, koszulka liverpool dla dzieci że to robi”. Sprawił, że wydawało się to normalne, ale wiemy, jakie to trudne, a kiedy przestanie grać, będzie to bardzo trudne dla każdego by przewyższyć te liczby. Po prostu musimy cieszyć się latami, które z nim nam pozostały”.