Koszulki piłkarskie dla dzieci aby jego gracze United doprowadzili Old Trafford

Louis van Gaal chce, Koszulki piłkarskie dla dzieci aby jego gracze United doprowadzili Old Trafford do szału w przyszły czwartek, podobnie jak Liverpool na Anfield w celu obalenia porażki w Lidze Europy Reds.

Szef United przyznaje, że jego strona nie mogła żyć z upałem po stronie Jurgena Kloppa, który również zainspirował elektryczną atmosferę Anfield.

„Musisz we wszystko wierzyć. Możemy również stworzyć atmosferę, którą zrobił Liverpool, a wtedy wszystko jest możliwe. 2-0 to dla nas bardzo trudny wynik. ” powiedział.

„Nie poradziliśmy sobie z wysoką presją Liverpoolu. Spodziewaliśmy się tego po nich. Dla mnie było zaskoczeniem, że nie poradziliśmy sobie z tym, ponieważ zrobili to w tym roku w Premier League i wygraliśmy.

„Nie poradziliśmy sobie z zawodnikami wywierającymi presję na boisku. To było zbyt wiele. Presja nie pochodzi od tłumu, ale od zawodników na boisku, którzy wykonali dużą presję i to było bardzo dobre z nich.

Na zdjęciach: Liverpool przeciwko United

Liverpool przeciwko Manchester United na zdjęciach
Zobacz galerię
„Wywierają na nas dużą presję. Podniosło atmosferę na stadionie stroje piłkarskie dla dzieci ronaldo i stworzyli duże szanse. Ale mieliśmy bardzo dobrego bramkarza w David de Gea. Był fantastyczny. Dzięki niemu byliśmy w meczu, a potem mieliśmy tanią karę.

„W drugiej połowie zmieniliśmy kształt i próbowaliśmy naciskać jak Liverpool. I jesteś pewien, że Liverpool miał wtedy trudności, ale nie stworzyliśmy wystarczających szans.

„Nie mogę zaprzeczyć, że nie stworzyliśmy wystarczających szans. W końcowych fazach nie byliśmy bardzo kreatywni, ale dzieje się tak również z powodu obrony Liverpoolu. Przyznaj im to również, ale musimy dużo poprawić, aby stworzyć więcej celów.

Van Gaal oznaczył bramkę Liverpoolu z rzutu karnego w pierwszej połowie, a Firmino w drugiej „taniej” i obwiniał hiszpańskiego sędziego Carlosa Carballo.