koszulka ronaldo Fulham było jedynym przeciwnikiem

koszulka ronaldo Fulham było jedynym przeciwnikiem z niższej ligi, na jakiego się natknęli i wymagało powtórek, aby pokonać Chelsea i Arsenal, a Ryan Giggs strzelił słynnego solowego gola w dogrywce, aby pokonać Kanonierów po tym, jak Peter Schmeichel obronił rzut karny Dennisa Bergkampa, aby wymusić mecz ponad 90 minut.

Zwycięstwo w Lidze Mistrzów pozostaje prawdopodobnie ich najsłynniejszym ostatecznym triumfem, jednakże wychodzą z „grupy śmierci”, która obejmowała Bayern Monachium i Barcelonę pomimo czterech remisów, a następnie pokonały włoskie drużyny Inter i Juventus i dotarły do ​​wizytówki przeciwko Bayernowi.

Tam, przegrywając 1:0 po 90 minutach i po strój vinicius junior przyznaniu trzech minut doliczonego czasu gry, Sheringham i obecny menedżer United Ole Gunnar Solskjaer strzelili gola w pierwszej i trzeciej doliczonej minucie, przypieczętowując historyczny powrót i tym samym potrójną koronę. .