koszulka manchester united dla dzieci Paul Pogba

koszulka manchester united dla dzieci Paul Pogba został wyrzucony z boiska do Manchesteru United po przegranej 2:0 w pierwszym meczu Ligi Mistrzów z PSG, 2:0, co oznacza, że pomocnik nie wystąpi w rewanżu w Paryżu.

Pomocnik otrzymał żółtą kartkę tuż przed przerwą pierwszej połowy za faul przeciwko Marco Verrattiemu w końcówce meczu i otrzymał rozkazy wymarszu późno, po tym jak w końcówce wszedł na Daniego Alvesa.

Kiedy Pogba złapał drugą kartkę, Manchester Untied prowadził już 2:0, a presnel Kimpembe i Kylian Mbappe trafili do siatki w drugiej połowie i wyprowadzili francuską drużynę na prowadzenie.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Czerwona kartka Pogby tylko pogłębia kłopoty Koszulki piłkarskie z nadrukiem dla dzieci drużyny Ole Gunnara Solskjaera, który będzie teraz musiał spróbować odrobić dwubramkowy deficyt na Parc des Princes bez swojej gwiazdy.