koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem Anglia wypadła z półfinału Ligi

koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem Anglia wypadła z półfinału Ligi Narodów UEFA po przegranej 3: 1 z Holandią w dogrywce. Three Lions zajęło drugie miejsce w pierwszym półgodzinnym meczu, ale objął niezasłużone prowadzenie. piłka przetoczyła się pod jego stopą, a następnie sprowadziła Marcusa Rashforda do pudełka.

Rashford otarł się o krok i odesłał Jaspera Cillessena w złą stronę z rzutu karnego, ale podopieczni Garetha Southgate nie mogli się utrzymać – De Ligt odpokutował za swój błąd i przywrócił parzystość na 17 minut przed końcem. raport z meczu Anglicy boo Van Dijk, Paprot śpiewa piosenkę Mo Salaha, a Anglia popełniła dwa katastrofalne błędy w dogrywce, aby dać Holandii zwycięstwo 3: 1. John Stones stracił piłkę na skraju własnego pola karnego i został w tyle, gdy Quincy Promes ‚ W czasie dogrywki Promes skorzystał z błędnego podania Rossa Barkleya, aby zapewnić awans Holandii do finału. mecz i był absolutnie wściekły na Stonesa. Były zawodnik Liverpoolu nieustannie lamentował „głupie” błędy Stonesa w wściekłej tyradzie.

„John Stones, jeśli stanie twarzą w twarz ze swoim bramkarzem, po prostu go wyprzedz. Nie musi to trwać długo,” zaczął. „To głupie. Popełnił głupi błąd i głupią decyzję, aby spróbować odwrócić się z nim i być sprytnym. „Obejrzyj film, na którym się wścieka poniżej: Auć. Carragher następnie zaatakował Stonesa za brak postępów w Manchesterze City. „Nie sądzę, żeby John Stones zaczął działać po wykonaniu tego ruchu z Evertonu,” kontynuował, za Mirror. „Nadal nie wydaje mi się, żeby miał 100 na centowe wsparcie Pep Guardioli.

„Może poprawił się jako obrońca, ale nadal czuję, koszulka liverpool dla dzieci że wrócił do [Vincenta] Kompany’ego lub [Nicolasa] Otamendiego.” Nigdy nie czułem, że John Stones jest jednym z pierwszych nazwisk w drużynie Manchesteru City. Wydaje się, że nie ugruntował tej pozycji ”.