wskazał na taktyczną zmianę dziecięce stroje piłkarskie w połowie

Zlatan Ibrahimovic wskazał na taktyczną zmianę dziecięce stroje piłkarskie w połowie meczu jako klucz do późnego wyrównania Manchesteru United przeciwko Liverpoolowi.

Jak wiele razy robił w tym sezonie, szwedzki napastnik wyskoczył z kluczowym celem, aby uratować punkt przeciwko Jurgenowi Kloppowi The Reds, który wcześnie objął prowadzenie po karie Jamesa Milnera.

United walczyli przez pierwszą połowę, a Jose Mourinho skierował się tunelem wcześnie, zanim dokonał zmiany w połowie meczu, wysyłając Wayne’a Rooneya do Michaela Carricka.

Ibrahimovic uważa, że ​​wymagania menedżera dotyczące bardziej bezpośredniego strój piłkarski manchester united stylu przyniosły znacznie lepszą prezentację drużyny po przerwie.

„Nie byliśmy na szczycie naszej gry i była to ciężka walka, ciężka gra” – powiedział. „Byliśmy 1-0 w dół, a potem goniliśmy, goniliśmy, to inna gra, a na końcu dostaliśmy korektor.

„Myślę, że popełnialiśmy proste błędy, nie czuliśmy się dobrze z presją przeciwnika i graliśmy w niewłaściwy sposób. Gdybyśmy grali tak, jak graliśmy w drugiej połowie w pierwszej, byłaby to inna gra.